ZABIEGI MICROMIST

W celu uzyskania optymalnego efektu kuracji na włosach w urządzeniu MicroMist wykorzystano mgłę wodną wytworzoną przez fale ultradźwiękowe. Mikroskopijna mgła wodna jest niezastąpiona we wspomaganiu zabiegów, jakim poddawane są włosy w salonie fryzjerskim. Różnica pomiędzy mgłą i parą jest taka, że cząsteczki mgły są mniejsze i lżejsze, i dzięki temu mogą penetrować włos od naskórka aż do jego najgłębszej warstwy. Oznacza to, iż MicroMist "wpycha" produkt pielęgnacyjny do wnętrza włosa, tam, gdzie jest najbardziej potrzebny. Ponadto, urządzenie posiada system chłodzący, który służy do wykończenia zabiegu. Poprzez ochłodzenie włosów i tym samym zamknięcie łuski włosa, produkt użyty do zabiegu zostaje "złapany w pułapkę". Zapewnia to silniejszy i trwalszy efekt.

System podgrzewający wodę jest również zaprojektowany tak, aby wytworzyć mgłę, nie parę. Konwencjonalne urządzenia w celu wytworzenia pary podgrzewają wodę do temperatury 100 °C, co ma negatywny wpływ na stan włosów. MicroMist, poprzez wykorzystanie ultradźwięków, podgrzewa wodę do temperatury 40 - 48 °C, dzięki czemu nie powoduje żadnych uszkodzeń.

Ze względu na wysoką skuteczność i zaawansowaną technologię, urządzenie MicroMist jest wykorzystywane w celu zwiększenia skuteczności oferowanych przez nas zabiegów pielęgnacyjnych.